Четвер, 15.04.2021, 16:47
Вітаю Вас Гість | RSS

Географія для всіх

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Після уроків

20 березня – Всесвітній день Землі. Без перебільшення – наймасштабніша екологічна подія в світі. Перше відзначення Дня Землі відбулося в Сполучених Штатах 20 березня 1970 року. Його започаткував тодішній сенатор Ґейлорд Нелсон. У той день понад 20 мільйонів людей по всій країні взяли участь у мітингах, на яких вимагали урядових дій для подолання забруднення повітря.

В рамках відзначення Дня Землі та Години Землі ,щорічної міжнародної події, започаткована WWF (World Wide Fund for Nature, Всесвітнім фондом природи), котра проводиться останньої або передостанньої суботи березня і закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети, в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено лінійку. Учні виступили з доповідями про екологічний стан нашої планети, обговорили проблеми, які вирішує людство на сучасному етапі та висловили свої міркування з даного питання.

Заслуговує на увагу серйозна підготовка та небайдуже ставлення учнів до даного заходу. Це ще раз переконує людство в тому, що молоде покоління переймається проблемами довкілля і намагається внести свій вклад у збереження Землі для нащадків.

Географічна подорож

« За 5 днів навколо світу »

Відповідно до річного плану роботи школи та з метою сформувати відповідальне відношення до навколишнього середовища і бажання приймати участь у природоохоронній діяльності вчителем географії Савісько Н.В. з 21 листопада по 25 листопада в школі було проведено тиждень географії. 

 Відкриття тижня географії - це своєрідний вступ, друге знайомство з географією.
Учні ознайомилися з роботою тижня, конкурсними, завданнями. 

Свої здібності показали учні 6-го класу  у географічній  грі  «Щасливий випадок». Гра проводилась між 2 командами. Команди повинні були підготувати випереджальне завдання «Конкурс запитань і відповідей». Перемогу здобула команда Географів, вони показали свої знання з географії, свою ерудованість, уважність під час проведення гри. Також учні 6 класу брали  активну участь в розв’язуванні географічних кросвордів та ребусів.

Географічна гра "Мандрівка Африкою"для учнів 7 класу
Під час гри учні поглибили та узагальнили здобуті знання з  теми «Африка», розширили свій кругозір, мислення, пам'ять, вміння  орієнтуватися за картою.

      

 Найкращі знання про рідну Батьківщину показали  учні  9-го класу під час географічного турніру "Моя Україна". Під час гри учні узагальнили здобуті знання з курсу «Фізична географія України».  Представники обох команд показали достойні знання і не осоромили гідне звання українця. 

      

 

Тематична гра «Галопом по Європі» для учнів 7-10 класів

   

   

Викачати з сервера /tematichna_gra.doc

Географічна  гра «Що? Де? Коли?» для учнів 7-10 класів

   

 

Географічний калейдоскоп

   

Викачати з сервера (1.49Mb) ] /186_LwV.rar

Географія Шевченківських місць

   

Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2021
uCoz